تمدید فرصت ثبت نام دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی

مشاور تحصیلی

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره از تمدید ثبت نام تکميل ظرفيت بر اساس سوابق تحصيلي سراسري 1401 تا روز دوشنبه 12دی ماه خبرداد.

به گزارش سبکی نو، دکتر علیرضا کریمیان ضمن اشاره به اعلام رشته محل‌هاي جديد و اصلاحات دفترچه راهنماي ثبت نام گفت: ترتیبی اتخاذ شده است که علاقه مندان به پذیرش در دوره مذکور که تا 10دی ماه موفق به ثبت نام نشدند،  تا روز دوشنبه12 دی ماه بتوانند نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش با بیان اینکه تاکنون بیش از 70 هزار داوطلب در مرحله تکميل ظرفيت پذیرش بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ثبت نام کردند، گفت: متقاضیانی که قبلاً ثبت نام و انتخاب رشته خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به مشاهده و ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

کریمیان در خاتمه یادآور شد: پذیرش برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱ تکمیل نشده بر اساس سوابق تحصیلی یعنی معدل دیپلم صورت می‌گیرد؛ لذا لازم است داوطلبان دردرج معدل کل و معدل کتبی خود دقت کنند، چرا که مغایرت معدل کل و یا معدل کتبی واقعی با معدل کل و معدل کتبی اعلام شده توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی، منجر به لغو قبولی می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید