انتشار دفترچه سوالات آزمون رفع شبهه برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۱

کنکور

دفترچه سوالات آزمون رفع شبهه برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش سبکی نو، آزمون مجدد سراسری ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که به آزمون رفع شبهه معروف شده است در روز ۴ آذرماه ۱۴۰۱ برای داوطلبانی که طبق نظر مرجع رسیدگی کننده به تخلفات آزمون، موظف به شرکت در آزمون بودند برگزار شده است.

دفترچه سوالات آزمون مجدد سراسری ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در اینجا از سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

این دفترچه ها برای گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی شامل دفترچه ریاضیات و فیزیک، برای گروه آزمایشی علوم تجربی شامل دفترچه های زبان عربی، ریاضی، زیست شناسی، زبان انگلیسی، فیزیک و شیمی، برای گروه آزمایشی گروه انسانی شامل دفترچه های زبان عربی اختصاصی، زبان انگلیسی و ریاضی به همراه کلید آزمون منتشر شده است.

پیش از این دکتر عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با مهر یادآور شده بود که در آزمون رفع شبهه‌ حدود ۷۰۰ داوطلب کنکور ۱۴۰۱ شرکت کرده اند.

وی با اشاره به آمار متخلفان در کنکور ۱۴۰۱ خاطرنشان کرده بود: حدود ۸۵۰ نفر در سر جلسه کنکور ۱۴۰۱ با تجهیزات تقلب شناسایی شدند. حدود هزار نفر هم نتایج آزمون آنها شبهه دار بود که از میان این هزار نفر، حدود ۷۷۰ نفر در آزمون رفع شبهه شرکت کردند و حدود ۲۰۰ نفر هم در آزمون شرکت نکردند.

پورعباس گفته بود از میان کسانی که در آزمون رفع شبهه کنکور ۱۴۰۱ شرکت نکردند با توجه به اینکه به آنها فرصت داده شد که از خودشان رفع شبهه کنند و این افراد اقدامی نکردند به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات آزمون‌ها معرفی می‌شوند و احتمالاً محکوم می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید