سوپراپلیکیشن سبکی نو توسعه فرهنگی است

خیریه شجره طیبه

قائم مقام مدیرعامل خیریه شجره طیبه گفت: تولید سوپر اپلیکیشن سبکی نو کاری است در حوزه توسعه فرهنگی.

به گزارش روابط عمومی سبکی نو، سعید حیدری در دیدار با علی نبی مدیرعامل شرکت سبکی نو که به منظور آشنایی و تعامل دوسویه انجام شد، اظهار داشت: امروز اگر کسی با راه اندازی یک استارتاپ ایجاد اشتغال کند، کار بسیار ارزنده ای کرده و جای تقدیر دارد که سبکی نو مسبب اشتغال 40 نیروی کار شده است.

وی ادامه داد: همکاری و تعامل خیریه شجره طیبه با شرکت سبکی نو با انجام راستی آزمایی در خصوص ارائه خدمات مورد نظر مستلزم راستی آزمایی برای خیریه است، چراکه برای ما بسیار مهم است و بعد از اثبات آن، قطار همکاری قطعا روی ریل خواهد رفت.

قائم مقام مدیرعامل خیریه شجره طیبه با اشاره به اینکه به واسطه خیریه بودن دستمان در جیب مردم است، تصریح کرد: راستی آزمایی بدان جهت مدنظر ما است که در جلسه با خیرین بتوانیم سربلند از صرف هزینه صحبت کنیم.

وی کار شرکت سبکی نو را توسعه فرهنگی خواند و افزود: به زودی بعد از بازدید از شرکت سبکی نو و جلسه اعضای این شرکت با پشتیبانان و مشاوران تحصیلی خیریه شجره طیبه و راستی آزمایی، تعامل و همکاری مان را در دستور کار قرار می دهیم.

گفتنی است، شرکت سبکی نو در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای اجرای عدالت اجتماعی، با اعضای هیات مدیره خیریه شجره طیبه دیدار و ضمن معرفی سوپر اپلیکیشن سبکی نو، خواستار همکاری و ارائه خدمات به اعضای تحت پوشش آن شد.

خیریه شجره طیبه، جزو معدود خیریه هایی است که در حوزه آموزش و پرورش و در راستای کشف نخبگان و استعدادهای درخشان با ضریب هوشی 130 به بالا فعالیت کرده و دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت استعداد درخشان را تا طی مدارج بالا در آموزش عالی تحت پوشش قرار می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید