سبکی نو تامین کننده زیرساخت ارائه خدمات در حوزه کنکور

مدیر محصول شرکت سبکی نو گفت: هدف اصلی ما تولید محصول و محتوایی است که بیننده بالایی داشته باشد و بسیاری از نیازهای جامعه کنکور را تامین کند.

به گزارش سبکی نو، محسن شهریاری اظهار داشت: جلسه ای با عنوان ترسیم آینده تیم محصول برای سبکی نو را با حضور تیم پشتیبانی و فنی برگزار کردیم تا نیروهای جدید و قدیمی در جریان تغییرات و خواسته های تیم محصول برای سوپر اپلیکیشن قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه این جلسه با هدف رونمایی هر چه زودتر از سوپر اپلیکیشن برگزار شد، ادامه داد: تایم لاین، فازی است که در دستور کار قرار دارد و به زودی به همه بخش های مجموعه اعلام می شود.

مدیرمحصول سبکی نو تصریح کرد: تلاش کردیم سوپر اپلیکیشن سبکی نو را به گونه ای طراحی کنیم که بسیاری از نیازهای جامعه کنکور اعم از دانش آموز و خانواده اش، مدرس و مشاور و پشتیبان را تامین کند و همه افراد به عنوان خدمات گیرنده و خدمات دهنده در بستر مناسبی بهره کافی را ببرند.

وی یادآور شد: رویکرد مد نظر ما این است که کاربران برای ورود بتوانند اکانت های متفاوت بسازند؛ با یک شماره تلفن وارد اپ شده و اکانت های مختلف برای خودشان ایجاد کنند به گونه ای که مثلا یک دانش آموز درحالی که خدمات گیرنده است، اگر توانایی تدریس بخش خاصی از دروس تخصصی و حتی عمومی را دارد نیز بتواند به عنوان خدمات دهنده در سوپر اپلیکیشن سبکی نو فعالیت کند.

شهریاری خاطر نشان کرد: باید چشم اندازی برای اپ در نظر بگیریم و بعد از ورود به بازار بخش های دیگر را به آن اضافه کنیم.

وی با بیان اینکه ما ارائه کننده سرویس نیستیم تاکید کرد: در سوپر اپلیکیشن سبکی نو مهم این است که محتوایی تولید شود که ببیننده بالایی داشته باشد؛ چراکه محصول عموما چیزی نیست که ما ایجاد می کنیم، بلکه ما زیرساخت و بستر ارائه خدمات را فراهم می کنیم و همه چیز به نگاه و نحوه استفاده کاربر بستگی دارد.

مدیر محصول سبکی نو اضافه کرد: محتوا در حال تولید است و فضای سوپر اپ به گونه ای طراحی شده که عدالت آموزشی برای خدمات گیرندگان و کسب درآمد برای خدمات دهندگان را در بر داشته باشد.

وی یادآور شد: این جلسه با ترسیم دورنمایی از آینده ای که تیم محصول برای شرکت در نظر دارد تشکیل شد و از سوی دیگر معتقدیم اگر اعضای تیم فنی و سایر کارکنان مجموعه از کارهای انجام شده و آنچه قرار است انجام شود، مطلع باشند، تقسیم کار و پرداختن به وظایف راحت خواهد بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید