عدم اجرای کامل رتبه بندی معلمان

رتبه بندی معلمان

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از عدم اجرای کامل رتبه بندی معلمان خبر داد و این موضوع را در تذکری به وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد.

به گزارش سبکی نو، کیومرث سرمدی واله گفت: هدف از تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان ایجاد انگیزه و علاقه‌مندی فرهنگیان است، به نوعی که معلمان در کلاس درس با توفیقاتی همراه شوند که تعلیم و تربیت به هدف نهایی دست یابند.

وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: هدف از تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان ایجاد انگیزه و علاقه‌مندی فرهنگیان است به نوعی که معلمان در کلاس درس با توفیقاتی همراه شوند که تعلیم و تربیت به هدف نهایی دست یابند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اجرایی نشدن کامل طرح رتبه بندی معلمان تصریح کرد: اگر قرار است در بحث تعلیم و تربیت موفق باشیم، همه افراد فعال در آموزش و پرورش در این زمینه موثرند؛ نیرو‌های خدماتی و سرایدارانی که فرهنگی هستند، از حداقل حقوق برخوردارند و از طرف دیگر نیز رتبه بندی شامل نیرو‌های اداری که در جا‌های مختلف مشغول به کار هستند، نمی‌شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر در همه افرادی که در عرصه تعلیم و تربیت هستند انگیزه ایجاد نکنیم، صرف اجرای کامل رتبه بندی برای معلمان اهداف این طرح را عملیاتی نخواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید